Wzajemne honorowanie biletów.

„Na całym obszarze działania spółki Koleje Mazowieckie – KM wprowadzono wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich – KM w pociągach spółki PKP IC w składach wagonowych. Pociągi spółki PKP IC zatrzymują się tylko na wybranych stacjach. Honorowanie biletów obowiązuje do odwołania.

W związku z dużymi utrudnieniami w kursowaniu pociągów od natychmiast zostaje wprowadzone wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich KM –ZTM Warszawa (SKM Warszawa) na całym obszarze działania spółki KM. Honorowanie obowiązuje do odwołania.
Zasady wzajemnego honorowania: Honorowanie biletów obowiązuje we wszystkich pociągach KM na całym obszarze kursowania, we wszystkich pociągach SKM Warszawa na całym obszarze kursowania, we wszystkich autobusach, tramwajach i metrze M1, M2 w I i II strefie ZTM.

Aktualizacja godz. 23:45

„Na całym obszarze działania spółki Koleje Mazowieckie – KM wprowadzono wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich – KM w pociągach spółki PKP IC w składach wagonowych. Pociągi spółki PKP IC zatrzymują się tylko na wybranych stacjach. Honorowanie biletów obowiązuje do godz. 03:00 dnia 21.05.2022r.

Aktualizacja godz. 04:45 21.05.2022

Wzajemne honorowanie biletów we wszystkich pociągach KM na całym obszarze kursowania, we wszystkich pociągach SKM Warszawa na całym obszarze kursowania, we wszystkich autobusach, tramwajach i metrze M1, M2 w I i II strefie ZTM obowiązuje do godz. 06:00.

 

Status: 

Zakończone