Utrudnienia na Warszawskim Węźle Kolejowym

Z przyczyn niezależnych od spółki Koleje Mazowieckie - KM został wstrzymany ruch pociagów przez stację Warszawa Zachodnia.

Do czasu opracowania tymczasowej organizacji ruchu wszystkie pociągi na terenie województwa mazowieckiego zostają zatrzymane.

 

Do odwołania zostało wprowadzone nadzwyczajne honorowanie biletów spólki KM w środkach komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje pociagi SKM ) uruchamianej przez ZTM w I i II strefie biletowej.

 

Do odwołania zostało wprowadzone wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów na przejazd pomiędzy spółkami KM a PKP IC na obszarze działaności spółki KM. Honorowanie ograniczone jest do stacji : Skierniewice, Łuków, Działdowo, Deblin, Skarżysko Kamienna, Kutno. Honorowanei nie obowiązuje w pociągach Pendolino, oraz wagonach sypialnych

===============================

Aktualizacja 16:27

O godz 16:25 został przywrócony ruch przez stację Warszawa Zachodnia. Trwa przywracanie rozkładowej organizacji ruchu pociągów.

==============================

Aktualizacja 16:40

Wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów na przejazd pomiędzy spółkami KM a PKP IC obowiązuje do godz.19:00

Honorowanie wszystkich ważnych biletów spółki KM w środkach komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje pociagi SKM ) uruchamianej przez ZTM w I i II strefie biletowej obowiązuje do godz.19:00

 

Status: 

Zakończone