Utrudnienia na linii Warszawa - Skierniewice

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa - Skierniewice ( st. Żyrardów). Niektóre pociągi mogą być opóźnione. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl

Aktualizacja godz. 07:04

 

W związku z informacją o możliwości podłożenia ładunku wybuchowego w pociągu PKP InterCity na st. Żyrardów i działaniami służb ratunkowych (wstrzymania kursowania pociągów przez st. Żyrardów) na linii Warszawa – Skierniewice ograniczono kursowanie pociągów. Wprowadzono honorowanie biletów „ Koleje Mazowieckie – KM” w pociągach PKP InterCity na odc. Skierniewice – Warszawa Wschodnia – Skierniewice oraz z Warszawską Koleją Dojazdową na całej linii kursowania WKD oraz w PolRegio na odc. Skierniewice – Warszawa Wschodnia – Skierniewice.

Aktualizacja godz. 07:20

Od godz. 07:15 do odwołania wprowadzono honorowanie biletów KM w poc SKM na odc. Pruszków – Warszawa Wschodnia – Pruszków.

 Aktualizacja 07:26

W związku z przerwą ą w ruchu na linii Warszawa – Skierniewice, wprowadzona zostaje tymczasowa organizacja prowadzenia pociągów KM według następujących zasad:

1. Na odcinku Warszawa – Grodzisk Mazowiecki pociągi kursują wahadłowo.
2. Na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów – Skierniewice ruch pociągów pozostaje wstrzymany
3. Na odcinku Skierniewice – Żyrardów pociągi oczekują na przywrócenie ruchu przez stacje Żyrardów

Aktualizacja 07:42

O godz. 7:37 służby zezwoliły na przywrócenie ruchu pociągów przez stację Żyrardów. Na linii Warszawa – Skierniewice przywracana jest rozkładowa organizacja ruchu pociągów.

Opóźnienia pociągów na linii Warszawa – Skierniewice mogą przekraczać 60 minut.

Do godz. 12:00 obowiązuje wprowadzone, tymczasowe nadzwyczajne honorowanie biletów KM w pociągach:

PKP Intercity na odcinku Warszawa Wschodnia – Skierniewice – Warszawa Wschodnia. Pociągi PKP Intercity zatrzymują się na stacjach wskazanych w rozkładzie jazdy pociągów.
WKD – na całej linii kursowanie pociągów WKD.
PolRegio – na odcinku Warszawa Wschodnia – Skierniewice – Warszawa Wschodnia.
SKM Warszawa – na odcinku Warszawa Wschodnia – Pruszków – Warszawa Wschodnia.

Aktualizacja o godz.07:30

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa - Skierniewice (stacja Żyrardów) zakończone. Przywracana jest rozkładowa organizacja ruchu pociągów.

Status: 

Zakończone